Skip to main content

Zoologie slaví pět nových absolventek, čtyři s červeným diplomem!

V prvním červnovém týdnu proběhly na naší katedře státní závěrečné zkoušky a obhajoby diplomových prací studentek a studentů navazujícího magisterského programu Zoologie. Pět studentek úspěšně završilo své studium, přičemž čtyři z nich získaly červený diplom. Srdečně gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v další profesní dráze i osobním životě!