Konference EOU Fledglings Meeting 2024

Ve dnech 22.-24. března se na Karlově univerzitě v Praze uskuteční konference EOU Fledglings Meeting 2024, určená pro mladé výzkumníky se zájmem o ornitologii.

European Ornithologists‘ Union (EOU) je společnost zastřešující výzkumníky ptáků na území Evropy a Fledglings Meetings je odnož této společnosti, která zastřešuje studenty – bakalářské, magisterské a doktorské. Dlouhodobě EOU klade důraz na vyrovnání rozdílů mezi východem a západem Evropy a snažíme se proto, aby byla konference dostupná jako cenově, tak geograficky pro mladé výzkumníky napříč Evropou. Konference v Praze naváže na velice úspěšné (do počtu účastníků a kvality příspěvků) konference ve Vídni, Turínu a Debrecínu.

Registrace jsou otevřené do 20. ledna.

© Katedra zoologie, PřF UP | 17. listopadu 50, 771 46 Olomouc | +420 585 634 201 | beata.vyroubalova@upol.cz
Univerzita Palackého v Olomouci | Přirodovědecká fakulta | webdesign: rostanetek.cz | admin